www.atmcz.cz

Pražská společnost ATM CZ a.s. nás oslovila na základě dlouhodobí spolupráce v oblasti správy serverů, se zakázkou na modernizaci současných WWW stránek. ATM CZ provádí kompletní realizace hrubých terénních úprav (HTÚ), tedy stabilizaci zemin, včetně předcházející demolice a následného zpracování stavebního odpadu.

Úkolu jsme se rádi ujali a po podpisu smlouvy jsme připravili makety projektu, a na jejich základě také návrh grafického vzhledu nových WWW stránek společnosti ATM CZ.
Po jeho schválení jsme se pustili do implementace projektu na nejnovější verzi internetového systému Reflex CMS. Po implementaci a schválení ze strany klienta jsme projekt nasadili do ostrého provozu na adrese www.atmcz.cz.
Na základě přání klienta jsme provedli prvotní SEO optimalizaci, přípravu a naplnění optimalizovaného obsahu na úvodní stránce a na stránce kontakty.

 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html