info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Implementace

Mám to k Vám poměrně daleko, může to způsobit nějaké problémy v průběhu vzniku webu / e-shopu?

Naše zkušenost potvrzuje, že nezáleží na tom, odkud klient je. Máme klienty z Prahy, Rumburku, Jindřichova Hradce, Humpolce, Liberce, Tábora a dalších měst mimo region východních Čech.

Rádi se s Vámi setkáme osobně, ale není to podmínkou. I když preferujeme Vaši návštěvu u nás, abyste nasáli atmosféru a viděli naši firmu, rádi za Vámi v případě vážného zájmu přijedeme a představíme se Vám osobně.
Máme dokonce několik klientů, se kterými jsme se opravdu nikdy neviděli a vše řešíme elektronicky či telefonicky. Ani jeden ze způsobů nás nijak v práci a komunikaci neomezuje, jsme pružní a přizpůsobíme se.

Jak dlouho trvá, než můj web / e-shop vznikne?

Jednodušší webové prezentace jsme schopni zrealizovat velice rychle, náročnější weby během několika týdnů. E-shopy realizujeme dle náročnosti obvykle do dvou měsíců od podpisu smlouvy. Na každý projekt však vzniká konkrétní harmonogram, který je se zákazníkem potvrzen a odsouhlasen.

Tento harmonogram je pak plánem prací a reakcí jak na straně nás, jako dodavatele, tak na straně Vás, jako klienta. Splnění harmonogramu a včasné nasazení projektu do rutinního provozu je závislé na bezproblémové součinnosti obou stran.
Pozdní reakce zákazníka např. na dodaný grafický návrh způsobuje stejně významné zdržení v projektu, jako např. to, že my - jako dodavatel - bychom pozdě dodali např. testovací verzi projektu ke korekturám.

Z kolika grafických návrhů si budu moct vybrat vzhled svého nového webu nebo e-shopu (kolik jich je v ceně)?

V ceně je standardně jeden grafický návrh, který vzniká po dohodě se zákazníkem – tedy po přesném grafickém zadání (struktura, barevnost, styl designu atd.). Tím se minimalizuje množství situací, kdy je zákazníkem návrh nepřijat. Grafický návrh následně projde korekturami - upravuje se na základě faktických připomínek zákazníka.

Naši grafici jsou zvyklí pracovat najisto, tzv. „na první dobrou“, protože práce je na webové grafice spousta a stojí to čas. Samozřejmě můžeme nejdříve projít konkurenční weby a galerie šablon a vybrat vzor. Také je možné Vám připravit více návrhů, ale za cenu více návrhů.
Dobré je vědět a mít jasno v tom, co se líbí, mít např. vytipované weby na internetu, které se líbí, které lze vzít jako „vzor“, resp. některé prvky z nich.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS