info@estudio.cz 603 201 845
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Systém Reflex CMS / E-shop

Proč bych si měl vybrat právě Váš administrační systém?

To je jednoduché. Náš CMS (chcete-li administrační, nebo redakční) systém Reflex Vám ušetří spoustu času a peněz. Jak je to možné?

Je totiž navržený a vyvinutý tak, aby umožňoval správu cca 98% obsahu webu, resp. e-shopu. Díky tomu totiž vůbec nepotřebujete nás jako implementátora, ale zvládnete vše vlastními silami.

Odpadá tak např. komunikace s námi, zadávání, kontrola a v beposlední řadě také fakturace za tyto úkony.

V mnohých firmách to navíc chodí tak, že mají tzv. konzultanta, který s námi komunikuje místo zákazníka. Tedy je nutná komunikace klient -> konzultant a konzultant -> eStudio.cz. A pak samozřejmě zpět. A provolaných minut, utraceného času a zbytečně vynaložených peněz přibývá. Předpokládáme, že ani onen konzultant nedělá svou práci zadarmo.

Zaujala Vás možnost správy téměř 100% obsahu webu resp. e-shopu vlastními silami? Kontaktujte nás! Máte další dotazy, na které jste nenašli odpověď v naší poradně? Napište nám je.

Co mám udělat pro to, abych se dozvěděl něco o tom, jak děláte weby a e-shopy? 

S naším internetovým systémem Reflex, na kterém stavíme všechny projekty pro naše zákazníky, se můžete seznámit přímo na našem webu na stránce věnované tomu, jak u nás probíhá tvorba WWW stránek.

Dáváme však přednost osobní prezentaci, v rámci které hned na místě (u nás nebo u vás ve firmě) odpovíme na Vaše dotazy a najdeme nebo naznačíme řešení Vašich konkrétních potřeb. Zároveň hned na místě získáte rámcovou představu o ceně řešení.

Platí se nějaká licence? Pokud ano, jde o roční nebo jednorázovou platbu? Záleží na počtu osob, které systém využívají? 

Ano, součástí kalkulace řešení je i licence našeho internetového systému Reflex. Platba za licenci je jednorázová. Není žádné omezení v počtu osob, které internetový systém Reflex používají, resp. kolik lidí přistupuje do administračního rozhraní z důvodu správy webu. Není zde ani omezení počtu spravovaných stránek.

Do administračního rozhraní bude mít přístup kdokoliv, koho vy sami určíte.

Obsahuje redakční systém Reflex i možnost tvorby on-line formulářů? 

Ano, náš internetový (chcete-li administrační nebo redakční) systém Reflex obsahuje možnost definice formulářů a jejich volitelné připojování k libovolným stránkám či šablonám v redakčním systému, resp. následně na webu. Všechny dotazy z webu jsou navíc nejprve (po automatické antispamové kontrole) ukládány do databáze. Seznam dotazů je přístupný právě v administračním rozhraní. Systém Reflex umožnuje na dotazy přímo z redakčního systému odpovídat. Dotazy i odpovědi lze zároveň odesílat na zvolený e-mail, a to tak, že dotazu přisoudíme volitelnou emailovou šablonu. Tyto šablony je opět možné upravit v administraci.

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 603 201 845
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS