info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Autosklo-HAK.cz - konfigurátor tónování autoskel

Zadání od klienta bylo následující. Vybudovat nástroj, který umožní potenciálním zákazníkům vyzkoušet si přímo na internetových stránkách společnosti AUTOSKLO – HAK, jak se jednotlivé barvy tónování autoskel hodí právě k typu a barvě jejich vozidla a získat tak nové zákazníky nejen pro službu tónování autoskel.
Zadání jsme vyřešili pomocí flash technologií, která umožňuje přesně to, co bylo od konfigurátoru požadováno a očekáváno.
Konfigurátor tónování autoskel umožňuje zvolit si typ vozidla (kombi, SUV, MPV, a další) a barvu vozidla. K typu vozidla a jeho barvě si pak může zákazník vyzkoušet různé barvy fólií na autoskla a jejich odstíny. Další vlastností konfigurátoru je možnost s vozidlem otáčet a prohlédnout si tak vůz opatřený foliemi ze všech stran.
Zákazník se ihned po zvolení konfigurace dozví předběžnou cenu tónování autoskel právě na jeho typu vozidla. Součástí stránky konfigurátoru je také kontaktní formulář pro odeslání poptávky. V branži jde o ojedinělé řešení, které společnost AUTOSKLO – HAK výrazně odlišuje od konkurence.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS