info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Bonusy.solight.cz

Pro nás je to jedna ze zakázek, která je spíše programátorská než čistě webová, ale i takové umíme. Cílem bylo mít systém, který si dokáže stahovat data z interního informačního systému a načítat katalog dárečků. Registrovaný prodejce má k dispozici přehled nasbíraných (přijatých) bodů a vydaných bodů (které již vyměnil za dárečky) vč. toho, za který dáreček body již vyměnil a kdy. Na očích je stále informace, kolik bodů ještě zbývá. Celý bonusový systém se chová jako elektronický obchod, ve kterém dochází k výměně nasbíraných bodů za zboží, které má svoji bodovou hodnotu.
Na základě přání klienta jsme připravili jak českou, tak slovenskou mutaci bonusového programu na adresách bonusy.solight.cz resp. bonusy.solight.cz. Internetovou prezentaci společnosti naleznete na adrese www.solight.cz.
Jedná se svým způsobem o loajalitní program, díky kterému si společnost Solight buduje věrnost svých velkoobchodních odběratelů. Tento systém z marketingového hlediska také přispívá ke snížení odchodů odběratelů ke konkurenčním dodavatelům.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS