info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Farmet.cz - jazykové mutace

Marketingové oddělení FARMETu přišlo s požadavkem na realizaci menších internetových prezentací v šesti jazykových mutací odpovídajících plánům na expanzi na tyto konkrétní zahraniční trhy. Jedná – oproti hlavnímu webu společnosti FARMET - se o obsahově stručnější prezentaci s méně funkcemi, které jsou jako alternativou právě k mateřskému webu společnosti. Slouží pro prezentaci společnosti FARMET a.s. – zejména produktového portfolia - na trzích, kam je plánována expanze.

Hlavním cílem těchto menších jazykových mutací je prezentovat stručně, nicméně v dostatečném rozsahu produktové portfolio FARMETu v daném regionu. Zároveň těmito cizojazyčnými prezentacemi poskytuje FARMET obchodní podporu a také kontakt na lokální obchodní zastoupení obou divizí společnosti FARMET a. s. Jedná se o jazykové mutace pro následující země: Itálie, Rumunsko, Holandsko, Litva. Lotyšsko a Ukrajina.

Pro tento projekt jsme navrhli grafický design a následně ho implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex. Celý projekt jsme pro zákazníka také řídili.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS