info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Fotbal-Týniště.cz

SK Týniště nad Orlicí je náš dlouholetý klient, který od nás již web pro svůj fotbalový tým měl implementován. I proto nás oslovil s tím, abychom provedli modernizaci prezentace jeho fotbalového klubu. Tuto poptávku jsme s radostí uvítali a pustili se do návrhu grafického vzhledu WWW stránek a návrhu řešení jeho implementace v návaznosti n definované cíle.

Cílem nových WWW stránek pro SK Fotbal Týniště nad Orlicí bylo provést jejich modernizaci jak z hlediska grafického vzhledu, tak i struktury prezentovaných informací a v neposlední řadě i administrační části. V té byl zadán požadavek na zjednodušení zadávání výsledků utkání hned po jejich skončení.
Dalším zadáním bylo obecně zlepšení zadávání všech informací, soupisek, trenérů, správa partnerů a kontaktů včetně nové funkcionality diskuze, ve které se fanoušci vyjadřují k dění v klubu.

Pro projekt jsme připravili- myslíme, že velice dobrou a moderní - grafiku vzhledu WWW stránek a implementovali jsme ho na nejnovější verzi našeho vlastního internetového systému Reflex Web. Na základě zadání klienta jsme připravili analýzu a návrh nové struktury webu a následně pro ni připravili veškeré potřebné nástroje v administraci.Dalším prvky, které jsme realizovali, byla možnost zadání výsledku utkání po jeho skončení a krátká reportáž k němu přímo z dashboardu administrace a také zmíněnou funkcionalitu diskuze.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS