info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

RadovesniceII.cz

Středočeská obec Radovesnice II se na nás obrátila na základě doporučení jednoho z našich zákazníků, potvrzeného naším dlouholetým obchodním partnerem t.č. provozujícím naši anglickou pobočku.

Cílem WWW stránek pro obec Radovesice II bylo připravit přehledný a uživatelsky přívětivý a přístupný web odpovídající potřebám obce a splňující zákonné povinnosti, které jsou ukládány obcím v souvislosti právě s jejich WWW stránkami. Jako příklad jmenujme úřední desku, dokumenty v podobě, ze které je možné kopírovat obsah (tedy např. word, nebo nezamčené PDF ) atd. Zadáním ze strany obecního úřadu bylo také mít možnost prezentovat formou novinek akce a události v obci.

Na základě prvních schůzek jsme se dohodli na designu stránek a pustili jsme se do implementace. Připravili jsme grafický vzhled nových WWW stránek obce a implementovali jsme je na nejnovější verzi internetového systému Reflex Web.
Samozřejmou součástí projektu bylo zaškolení obsluhy. Po dohodě s klientem jsme poskytli také prvotní pomoc s naplněním vzorového obsahu.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS