info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Stop zadlužování

Internetová prezentace Stop-zadlužován.cz vznikla s cílem komunikovat a podporovat stejnojmennou výzvu STOP ZADLUŽOVÁNÍ, kterou aktivovala skupina TOP podnikatelé ČR za posledních deset let v čele s panem Zbyňkem Frolíkem. Zadání přišlo velice rychle a neočekávaně a stejně tak rychle celá prezentace vznikla. Její zrod se dá počítat na hodiny. Zadavatelem byla společnost FLORES s.r.o., která také svými silami naplnila obsah.

Design nebyl tím nejdůležitějším prvkem webové prezentace a je velice jednoduchý a zaměřený na cíl a účel prezentace. Mnohem větší důraz byl kladen na funkčnost registrace podporovatelů výzvy z řad občanů i podnikatelů v ČR a na robustnost řešení vzhledem k velkému množství současně přistupujících návštěvníků webu. Ve špičce jsme zaznamenali určitý časový úsek, ve kterém byly provedeny průměrně 3 registrace za 1 sekundu.
Tato prezentace je postavena na našem vlastním internetovém systému Reflex a je hostována na našich vlastních serverech.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS