info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Věrnostní program Elnino.cz

Věrnostní program Elnino.cz se skládá ze dvou částí. Jedna část – bodový program – je založena na sčítání hodnot objednávek a získávání patřičného počtu bodů za objednávky. Druhá část - slevový program - je založena na získávání slev za nákupy, kdy podle sčítaného objemu objednávek získává zákazník automaticky slevu na další nákupy.

Pro vstup do věrnostního programu je potřeba být registrován a přihlášen. V rámci svého účtu pak zákazník vidí své získané body i výši dosažené slevy za svůj objem objednávek. V administraci svého účtu dále lze samozřejmě upravovat své údaje a navíc pracovat s funkcí takzvaného hlídacího psa.
Grafický vzhled komunikace věrnostního programu pochází z naší grafické dílny. Celý program jsme programovali a implementovali na našem vlastním internetovém systému Reflex.

Elnino.cz je přední česká internetová parfumerie vyhodnocená třikrát za sebou v anketě ShopRoku jako ShopRoku 2009, 2010 a 2011 v kategorii Krása a zdraví. Společnost el nino parfum, s.r.o. dále provozuje velkoobchodní e-shopy nejen pro Českou republiku, ale i pro Polsko. Dále provozuje i evropský velkoobchodní e-shop. V Polsku a na Slovensku dále provozuje maloobchodní e-shopy www.perfumy-parfumcity.pl a www.elnino.sk.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS