info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Offroad-bazar.cz

Cílem naší práce na internetové prezentaci www.offroad-bazar.cz bylo vytvořit web, který bude svým obsahem zajímavý pro vyhledávače a potažmo pro potenciální zákazníky společnosti Offroad Auto Jase a bude finančně nenáročný oproti standardní internetové prezentaci.
Rozhodli jsme se jít cestou tzv. SEO site, která v sobě bude sdružovat veškeré nabízené produkty s jejich popisem.SEO site je rozdělena do sekcí podle produktů na offroad vozy Jeep, offroad vozy Land Rover a náhradní díly pro vozy Land Rover. U každého produktu lze najít stručný popis, který umožňuje dát vyhledávačům obsah a nalákat je tak právě na tuto stránku. Pokud bude chtít návštěvník webu získat více formací, po kliknutí na konkrétní produkt se dostane na domovskou stránku společnosti Offroad Auto Jase, kde je provozován prodejní katalog offroad vozů, resp. na elektronický obchod www.land-rover-dily.cz, kde lze nakoupit kompletní sortiment náhradních dílů pro vozy značky Land Rover.
Pro klienta jsme realizovali v rámci projektu grafický návrh designu webu, základní SEO optimalizaci, tvorbu a naplnění textového obsahu webu a samozřejmě také internetový systém Reflex, na kterém tato internetová prezentace běží.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS