info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Sortimo.cz

Společnost TOP CENTRUM – Jaroslav Novák již produkt „vestavby do vozidel“ určitou dobu prodává a prezentuje, ovšem v menší míře v rámci současného webu, tzv. katalogu na www.topcentrum.cz. Cílem je tento produkt začít více marketingově komunikovat a proto se v TOP CENTRU rozhodli dát značce Sortimo a vestavbám do vozidel výsadnější postavení a připravit internetovou prezentaci pouze pro tento produkt.
Hlavním cílem této prezentace je pro TOP CENTRUM vejít ve známost jako dodavatel vestaveb do vozidel a získávat prostřednictvím tohoto webu s podporou internetového marketingu nové potencionální zákazníky.
Pro projekt Sortimo.cz jsme připravili grafický návrh webu, dále jsme projekt zastřešovali z hlediska jeho řízení a implementovali jsme ho na našem vlastním internetovém systému Reflex. Doménu jsme po dohodě s klientem zvolili shodnou s výrobcem tohoto systému pro vestavby do vozidel, tedy www.sortimo.cz. Zároveň po spuštění realizujeme podpůrné aktivity v oblasti internetového marketingu a to formou pravidelné a průběžné SEO péče o web.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS