info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Výbavanacestu.cz

Pro internetový obchod Výbavanacestu.cz jsme realizovali komplexní dodávku řešení. Zmiňovaný originální design pochází z naší grafické dílny, stejně tak z naší vlastní vývojové dílny je i internetový systém Reflex, na kterém je e-shop Vybavanacestu.cz realizován. Vznik e-shopu jsme také projektově řídili.
Zajímavým prvkem na e-shopu jsou naposledy shlédnuté produkty, která umožňuje snadnější orientaci zákazníka v e-shopu včetně možností naposledy shlédnuté produkty z jejich seznamu odstranit. V neposlední řadě stojí za zmínku implementace platební brány PayU pro pohodlné a bezpečné placení zboží a implementace funkce tzv. hlídacího psa.
Součástí našich služeb byla i dodávka textů - copywriting a služby SEO optimalizace. Další aktivity internetového marketingu budou následovat. Samozřejmostí a součástí řešení jsou exporty produktů na srovnávače zboží Heureka.cz a Zboží.cz.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS