Advokáti-Hradec.cz

Pro hradeckou pobočku pražské Advokátní kanceláře Doleček, Kahounová, Sedláčková jsme realizovali internetovou prezentaci podporující její rozvojové cíle v královéhradeckém regionu. Tuto novou internetovou prezentaci najdete na adrese www.advokati-hradec.cz. Jedná se v tuto chvíli pouze o několikastránkovou prezentaci cíleně zaměřenou na podporu prodeje služeb advokátní kanceláře, zejména realitních smluv a dalších právních a advokátních úkonů, v regionu.

 
 

Případová studie projektu — Advokáti-Hradec.cz

Cílem internetové prezentace www.advokati-hradec.cz je prezentace přítomnosti Advokátní kanceláře Doleček, Kahounová, Sedláčková v královéhradeckém regionu. Advokátní kancelář Doleček, Kahounová, Sedláčková se zabývá nejen běžnými advokátními a právními službami, ale soustřeďuje se i na méně obvyklé a inovativní služby v oblasti sportovního a realitního práva včetně realizace realitních smluv do 24 hodin.
S klientem jsme se dohodli, že kompletně zajistíme vedení projektu. Od návrhu struktury prezentace, přes grafický návrh, projektové řízení až po služby internetového marketingu., jako jsou např. registrace do katalogů a copywriting.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html