Land-Rover-díly.cz

Společnost Auto-jase, s.r.o., která podniká v oblasti offroad vozů, nám svěřila letos již druhou zakázku. Cílem této druhé zakázky bylo realizovat úzce specializovaný internetový obchod www.land-rover-dily.cz s náhradními díly a doplňky pro vozy Land Rover.
Pro klienta jsme realizovali komplexní dodávku služeb: projektové řízení, design webu, tvorbu textů a služby v oblasti internetového marketingu.

 
 

Případová studie projektu — Land-Rover-díly.cz

Land-rover-dily.cz je elektronický obchod s náhradními díly a doplňky pro vozy Land Rover. Pro klienta Auto-Jase, s.r.o. jsme připravili více grafických designů. Konečná podoba designu jasně říká, s kým máte tu čest. „Offroaďáci“ jsou ostří hoši.
Projekt je nasazen na našem vlastním internetovém systému Reflex, který v tomto případě doznal několika speciálních úprav, které byly vyžádány zákazníkem. Kategorie e-shopu reprezentují jednotlivé modely značky Land Rover, v nichž máte možnost vybrat si z typu náhradního dílu. Vzhledem k tomu, že častými zákazníky e-shopu jsou příznivci offroad vozů ze Slovenské republiky, implementovali jsme na přání zákazníka v košíku možnost platby v eurech.
Pro land-rover-dily.cz jsme kromě grafiky také zajistili tvorbu textů a SEO optimalizaci stránek. Po spuštění webu následovala registrace do internetových katalogů, která výrazně přispěla k předním pozicím tohoto e-shopu ve vyhledávačích.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html