Nový-Mobil.cz

Internetový obchod Nový-mobil.cz je naším společným projektem se společností 4Company. Jedná se o e-shop s mobilními telefony a příslušenstvím. Velkým plusem pro zákazníky jsou čtyři výdejní místa po celé ČR pro osobní odběr mobilních telefonů. Společnost 4Company pro nás zajišťuje distribuci.
Základem internetového obchodu Nový Mobil.cz je náš vlastní internetový systém REFLEX. Svěží a přehledný grafický design je také z naší dílny.

 
 

Případová studie projektu — Nový-Mobil.cz

 Průběžně podporujeme e-shop novy-mobil.cz marketingovými aktivitami jako jsou registrace do katalogů pro zvýšení návštěvnosti díky zlepšením pozic ve vyhledávačích, SEO optimalizace pro lepší vyhledatelnost ve vyhledávačích, copywriting pro lepší zákaznický přístup a vyhledatelnost, nebo PPC kampaně pro zvýšení návštěvnosti a prodejů.

 
 
Podporujeme
 
Ocenění

eStudio.cz získalo ISO 9001-2009Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009. Naše radost je o to větší, že se jen několik málo... více

...
Klientská sekce
 
 
/html