info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

NaN-strechy.cz

Poskytnuté služby:

  • Copywriting
  • Grafický návrh
  • Implementace Reflex CMS Web
  • Plnění obsahu
  • SEO optimalizace

Klient - pan Martin Nechvíl – nás oslovil s požadavkem na vytvoření nové internetové prezentace, která by navázala na úspěch současných internetových stránek na adrese www.nan-strechy.cz, Přesto, že design současných stránek odpovídal době, kdy byl vytvořen, byla tato prezentace úspěšná především díky velkému množství obrazového materiálu, který jasně ukazoval výsledek práce po renovaci střechy i průběh samotných prací.

Jasným cílem bylo tedy modernizovat internetovou prezentaci zejména z pohledu designu. Po SEO analýze současných stránek jsme dospěli k názoru, že bude nutným krokem také optimalizace pro vyhledávače včetně úpravy některých textů tak, aby byly více zákaznicky orientované. Jedním z cílů bylo rozšířit obrazový (foto i video) materiál, který má velký vliv na potenciální zákazníky našeho klienta.

Celý projekt byl na základě domluvy s klientem nízkonákladový. Naše grafické oddělení šlo cestou jednoduchého, nicméně jasně vypovídajícího a efektivního grafického vzhledu s kombinací hlavního horizontálního menu a vertikálního produktového menu. Jednotlivé produktové stránky mají jasnou strukturu a jsou připraveny pro vložení fotogalerie i videosekvencí s propojením na YouTube. Na každé stránce je také přítomný kontaktní formulář pro sběr zpětní vazby od návštěvníků prezentace.

Tento projekt byl komplexní dodávkou od grafického designu přes vedení samotného projektu, internetový systém Reflex až po práce v oblasti internetového marketingu. Provedli jsme úpravu textů s cílem více oslovit návštěvníky stránek, dále proběhla optimalizace pro vyhledávače a hned po spuštění také registrace do katalogů. Internetová prezentace www.nan-strechy.cz je umístěna v rámci služby Webhosting na našich serverech v profesionálním datovém centru.

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS