info@estudio.cz 733 644 146
Úspěšné weby, ziskové e-shopy
Přihlášení klienta

Prima-oběd.cz

Projekt je naší další komplexní dodávkou od designu až po služby internetového marketingu. Grafický vzhled prezentace je čistý, působí důvěryhodně a láká k návštěvě. Implementaci prezentace jsme také projektově řídili, nafotili jsme interiéry restaurací a pomohli s naplněním základních informací. Součástí dodávky jsou také marketingové služby, zejména konzultace a registrace do katalogů.
Vychytávkou tohoto projektu je jeho mobilní verze na adrese m.prima-obed.cz, díky které lze na mobilním telefonu snadno a přehledně zjistit aktuální nabídku jídelního lístku v obou samoobslužných restauracích.
Jídelníček si můžete přehledně prohlédnout na webu, můžete si ho nechat posílat e-mailem, nebo ho si aktuálně prohlédnout právě prostřednictvím zmíněné mobilní aplikace.

Společnost Matulová s.r.o. provozuje již 12 let samoobslužnou restauraci Gurmán na třídě Dukelských hrdinů v centru Hradce Králové. Od roku 2009 provozuje také samoobslužnou restauraci Terasa přímo v OD TESCO na ulici Dukelských hrdinů. Dále má vlastní lahůdkářskou a cukrářskou výrobu, odkud dodává lahůdky a cukrářské výroby především přímo od OD TESCO, ale také individuálním zákazníkům na konkrétní objednávku.

 

Zaujali Vás naše reference? Napište nám!

Rychlé kontakty

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: 733 644 146
E-mail: info@estudio.cz

Více kontaktů

Testovací boxík který zobrazíme vlevo

Lorem ipsum dolor sit amet

Ocenění

Na konci roku 2011 jsme splnili náročné požadavky certifikačního auditu systému managementu kvality podle systémové normy ČSN EN ISO 9001:2009... více

Kontakt

Adresa
Mrštíkova 1122/40, 500 09 Hradec Králové
Mobil

© 2019, eStudio.cz | Webové stránky vytvořilo eStudio.cz | Webdesign & SEO | Postaveno na Reflex CMS